Logo
ActiveGuides s.r.o.
Ulice
Město
50003

tel: 2345678
email: info@activeguide.cz
Úvod » Jazykové pobyty

Jazykové pobyty

Úvodní informace

Chtěli bychom Vám poděkovat za možnost podílet se na vzdělávání Vašich žáků v minulém roce. Věříme, že zahraniční zkušenost z jazykového pobytu přinesla Vašim žákům nezapomenutelné zážitky. A těší nás, že jsme žáky mohli motivovat ke studiu cizích jazyků a poznávání jiných zemí a kultur. Pustili jsme se proto do přípravy zahraničních pobytů pro školy na sezónu 2016/2017.

 

Dále naleznete katalog s kompletní nabídkou zahraničních programů jak pro Vaše žáky, tak i pro další vzdělávání Vašich pedagogů. Nabízíme Vám již známé týdenní jazykové pobyty pro žáky v Anglii, Rakousku a Německu. Dále se můžete také informovat o vzdělávacích jazykových pobytech pro učitele cizích jazyků. Ty jsou zaměřeny na zesílení jazykových znalostí, ale také na poznání různých metod výuky. Zajímavým zahraničním programem pro pedagogy všech zaměření je tzv. „Shadowing“ nebo-li „Stínování“. Tento program umožňuje účastníkovi poznat zblízka práci zahraničního kolegy a zapojit se osobně do každodenních aktivit pedagoga na škole s cílem získat nové zkušenosti a inspiraci do své vlastní praxe.

 

V katalogu jsme si pro Vás dále přichystali pár tipů na možnosti financování těchto vzdělávacích pobytů. Tím můžete pošetřit vlastní finanční zdroje. A naleznete zde také jednu extra nabídku pro žáky základních škol na dvojjazyčnou školu v přírodě.

 

Zaujala Vás naše nabídka? Chcete dát Vašim žákům a pedagogům příležitost se vzdělávat také praktickou cestou? Pokud ano, tak nás neváhejte kontaktovat!