Logo
ActiveGuides s.r.o.
Ulice
Město
50003

tel: 2345678
email: info@activeguide.cz
Úvod » Zima

Zimní aktivity

Chcete si zalyžovat či zajezdit na snowboardu? Pak jste si vybrali správnou cestovní kancelář - jsme schopni Vám k tomu vytvořit ty nejlepší podmínky.

Naše cestovní kancelář pořádá lyžařské pobytové zájezdy v Rakousku, Itálii a Francii. Zaměřujeme se na školní lyžařské kurzy,  ale i rodinnou rekreaci. Nabízíme komplexní zajištění celé akce a jsme schopni připravit Vám zájezd ,,přímo na míru".

 

Pokud se zajímáte spíše o lyžování na českých svazích, pak můžete zavítat do Jizerských hor, kde vám nabízíme privátní nebo skupinovou výuku sjezdového lyžování, snowboardingu, carvingu nebo běžeckého lyžování s kvalifikovanými lektory s nejvyššími licencemi.

Výuka se odehrává na našich vlecích ve sportovním areálu u "ÚPRAVNY VODY" na okraji Bedřichova.

Ski

Součástí snowareálu jsou i tři snowtubingové dráhy pro děti i dospělé. Snowtubing je jízda na speciálních nafukovacích duších v upravených tobogánech. Můžete si vybrat dráhu pro méně odvážné nebo pro experty. Pro děti je k dispozici snowtrampolína.

Pro ty nejodvážnější připravíme další adrenalinové atrakce - snowrafting a snowbungeekayaking.

Pomůžeme Vám se zajištěním Vašeho lyžařského kurzu. Nabídneme vhodný objekt, zapůjčíme lyže či snowboardy, zajistíme lyžařské instruktory - VŠ studenti TV a Sportmanagementu.

Last minute

Serre Chevalier

29.1 - 7.2.2021 Serre Chevalier

Více jak 300 slunečních dní v roce.

CENA: 11 400 Kč více informací >
Kalendář

Serre Chevalier

29.1 - 7.2.2021
Odkazy