Logo
ActiveGuides s.r.o.
Ulice
Město
50003

tel: 2345678
email: info@activeguide.cz
Úvod » Zájezdy » Letní zájezdy » Pobyty u moře » Itálie » Toskánsko-Grosseto

Toskánsko-Grosseto

Kod zájezdu: 132465

Ubytování: I Casamenti se nachází ve známé vinné oblasti “Morellino di Scansano”. I CASAMENTI jsou k dispozici dvě apartamenta (nově postavená) a třetí je samostatné apartamento  v rusticálním stylu s krbem. Všechna apartamenta mají verandu se zahradním stolkem a židlemi. Kuchyn je patřičně vybavená (lednička, kávovar, nádobí atd.) Taktéž povlečení a ručníky. Každé apartamento je navíc vybaveno klimatizací, topením, satelitní televizí, internet wireless. Dále je k dispozici venkovní bazén, volejbalové hřiště. Pro malé děti minizoo-ovce kozy, králíci, kačeny atd.

Ceny: od 690,- /os. noc

při zakoupení pobytu přes naši CK získáváte slevu 10% z ceníku

Ceník pobytů

Aktivity: Je možno ochutnat  naše produkty v přilehlých prostorách (olivový olej a víno). Pokud je zájem i zakoupit. Cyklistika a procházky v Toskánské přírodě a využít klidu  tohoto místa.

Agriturismus je také v blízkosti archeologické oblasti ETRUSKU (10 minut autem). Další zajímavostí jsou lázně SATURNIE, koupel v přírodní léčivé vodě.

Koupání v moři: Marina di Grosseto (20 min autem). Přímořská městečka Castiglione della Pescaia (odtud  je možno absolvovat denní výlet na lodi po zdejších ostrovech). Hojně navštěvovaný je také ostrov Elba, kde byl v minulosti  uvězněn Napoleon Bonaparte, je zde také muzeum Napoleona Bonaparte. Pro milovníky golfu, je golfové hřiště ve vzdálenosti 30 km.

 

Cena zahrnuje:
  • ubytování
  • snídaně
Cena nezahrnuje:
  • Dopravu
TermínCenaObjednávka

Fotogalerie