Logo
ActiveGuides s.r.o.
Ulice
Město
50003

tel: 2345678
email: info@activeguide.cz
Úvod » Zájezdy » Licenční kurzy » Cvičitel Windsurfingu - Chorvatsko, poloostrov Pelješac

Cvičitel Windsurfingu - Chorvatsko, poloostrov Pelješac

Kod zájezdu: 386005

Kurz windsurfingu u Jaderského moře v Chorvatsku v kempu Perna u letoviska Orebič na poloostrově Pelješac v jižní Dalmácii
tato oblast, nazývaná Orebičská Riviéra, je klimaticky nejteplejší v celém Chorvatsku, navíc se stálým termickým větrem a malými vlnami!

Ubytování je ve velkých stabilních stanech pro 4 osoby (2 ložnice s kovovými rošty a dvěma molitanovými matracemi), s elektrickým osvětlením, zásuvkou, vařičem, ledničkou, základním kuchyňským vybavením, dřevěnou podlahou a zahradním plastovým nábytkem.

Program: Kurz vzdělává a zdokonaluje v teorii, technice a metodice winsurfingu formou teoretického a především praktického výcviku.

Cena: 8000,- Kč

Cena zahrnuje: - ubytování, úhrada za elektřinu a plyn, služby delegáta CK(pobytová lázeňská taxa, která zde činí 280,- Kč na osobu a pobyt)
- doprava autobusem včetně zvýšených nákladů za tažení přívěsu se surfy a loděmi. Délka jedné cesty je cca. 1 050 km (letos již 80% trasy vede po dálnici), doba jejího trvání do 17 hodin. Trasa vede přes Dolní Dvořiště, Linz, Graz, Maribor, Zagreb, Split, Ploče, Ston a Pelješac.
- půjčovné za používání windsurfingového a kanoistického materiálu (včetně oceánských vlnových kajaků), neoprénů, plovacích vest a četného dalšího vybavení.
- nutný pronájem (nově) nejatraktivnější části pláže v kempu na uskladnění WS materiálu.

TermínCenaObjednávka