Logo
ActiveGuides s.r.o.
Ulice
Město
50003

tel: 2345678
email: info@activeguide.cz
Úvod » Zájezdy » Školy v přírodě/Sportovní pobyty v ČR » Víkendová lyžařská školička

Víkendová lyžařská školička

Kod zájezdu: 265756

Určeno dětem ve věku 4 -7 let, zahrnuje šest lekcí.
Ty se konají vždy v sobotu nebo neděli. Pro děti je vždy připraven svah s pomůckami, slalomy a hračkami pro zábavnou výuku lyžování. Děti budou rozděleny do družstev podle věku a úrovně pohybových dovedností. Výcvik je rozdělen na 2 lekce - dopolední (9:00 – 11:00hod) a odpolední (12:00 – 14:00hod) bude přizpůsoben momentálním sněhovým a povětrnostním podmínkám. V polední přestávce, kterou tráví děti s rodiči, jsou k dispozici pro občerstvení a odpočinek přilehlá stravovací zařízení. Dále objekt dětské herny. Zde je možné stravování z vlastních zásob a odpočinek v teple. V případě únavy dětí jsou tyto prostory k dispozici i během lekcí. Závody, snowtubing, diplomy a medaile + další atrakce na závěr kurzu.


Termín: Kurzy probíhají šest po sobě jdoucích sobot a nedělí. Začátek je 6.1. resp. 7.1. 2018. Jedná se o 2 oddělené kurzy, děti chodí buď v sobotu, nebo v neděli! Není možné dny střídat. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit termíny v případě nepříznivých klimatických podmínek. Tato změna bude ohlášena v předstihu zasláním emailu.


Sraz je v 8:45 SKIAREÁL U VODÁRNY Bedřichov – GPS : 50.7830914N, 15.1583481E


Cena: 3.000,- Kč (stravu a dopravu dětí tam a zpět zajišťují rodiče)

Cena kurzu zahrnuje:

- lyžařskou výuku pod vedením kvalifikovaných učitelů lyžování.
- bezplatnou jízdenku na všechny vleky v areálu po dobu výuky
- bezplatný vstup do dětské herny.


Úhradou kurzu souhlasím, že můj syn/dcera je schopný/á absolvovat výuku ve víkendové školičce v plném rozsahu, se kterým jsem se seznámil/a a beru na vědomí všeobecné a cenové podmínky v lyžařské škole a souhlasím s nimi.


Pravidla: Účast na první lekci je důležitá, zde budou děti rozděleny do skupin podle výkonnosti.
Žáci jsou povinni během výuky používat lyžařskou přilbu, dále musí mít sjezdové vybavení (lyže se seřízeným bezpečnostním vázáním, lyžařské boty, přilbu, brýle, pokročilé děti i hole). Lyžařské vybavení je možné zapůjčit v naší půjčovně, které je součástí našeho SKIAREÁLU. Pro účastníky kurzu nabízíme set (lyže, boty, hole a helma) za zvýhodněných 900,-Kč/kurz. Pokud si nejste jisti nastavením vázání, rádi Vám pomůžeme v naší půjčovně v místě. Součástí výbavy na školičku by měl být náhradní pár rukavic a ponožek. Během výuky se rodiče mohou pohybovat pouze u dolních stanic vleků, po sjezdovkách je pohyb bez lyží zakázán.


Přihlášky: Active Guide s.r.o. , mob. 603399302, info@ckag.cz

 

Cena zahrnuje:
  • skipas
  • školené instruktory s licencí
Cena nezahrnuje:
  • Dopravu
  • Stravu
TermínCenaObjednávka