Loading...

Ubytování

Česko

Pension Artur

Pension Artur je situovaný v Jizerských horách – Malém Semerinku, konkténě mezi Janovem nad Nisou a Bedřichovem. Pension se specializuje na zájezdy skupin, ať už sportovních, či škol. Kolem samotného pensionu je několik sportovních hřišť (včetně lanového parku), dále se v něm nachází krytý bazén a malá tělocvična. V rámci pobytu lze využít půjčoven sportovního vybavení.

Web
Česko

Apartmány "U Vodárny Bedřichov"

Apartmánové domy v Jizerských horách, blízko obci Bedřichov. Jedná se několik budov, ve kterých jsou postavené samostatné apartmány. V zimě je možnost využít blízký skiareál a půjčovnu lyžařského vybavení. Stejně jako lze během pobytu relaxovat v bazénu, vířivce, či sauně, které se nachází v areálu.

Web
Rakousko

Pension Lavanterhof

Pension nacházející se ve středu malebné vesničky Lavant, kousek od Lienzu na jihu Rakouska (30km od hranic s Itálií). V blízkosti pensionu se nachází několik ferratových stezek, stejně jako nádherné Lienzské dolomity. V rámci ubytování si lze zapůjčit vybavení na divokou vodu, ferraty, či koloběžku pro jízdu po okolní panenské přírodě. V zimě lze dojet k nedalekým větším lyžařským střediskům (Zettersfeld a Hochstein) na kraji Lienzu, stejně jako k dalším střediskům do půl hodiny jízdy (Grossglockner Skiarena, Mölltalský ledovec, Sillian, Skizentrum St. Jakob). Můžete také využít stopy pro běžecké lyžování, které se táhnou k pensionu samotnému.

Web
Rakousko

Pension Iselsberghof

Pension nacházející na hranici mezi Východním Tyrolskem a Korutany 8km od Lienzu. Vhodný pro rychlé cestování do lyžařských středisek Zettersfeld a dalších. Stejně tak je možné v létě navštívit ferraty, či sjet divokou řeku.

Web
Rakousko

Pension Leisacherhof

Vesnice Leisach se nachází 2 kilometry od města Lienz, směr italská Cortina d'Ampezzo (dějiště zimních Olympijských her). Pension je určen pro skupinové a školní akce. Leží v blízkosti ferratového a zážitkového centra – Galitzenklamm. Městečko Lienz, které leží na soutoku řek Drau a Isel, kde se tyčí Lienzské Dolomity je typické nádhernou scenérií hor a je vyhlášené slunečným počasím a širokou nabídkou sportovních a volnočasových aktivit pro rodiny i skupiny.