Loading...

Licenční kurzy

Licenční kurzy

Naše CK organizuje celou řadu licenčních a doškolovacích kurzů, na kterých spolupracujeme s Univerzitou Hradec Králové a Univerzitou Palackého v Olomouci. Absolvování našich licenčních kurzů Vám umožní získat licence akreditované MŠMT.

Kurzy jsou organizovány celoročně, pro bližší podrobnosti sledujte, prosím novinky nebo nám napište e-mail.

Instruktor Snowboardingu

Licence, které Vás opravňuje k výuce ve všech typech soukromých lyžařských škol i k výuce snowboardingu v rámci školní TV. Výuka garantována nejzkušenějšími republikovými školiteli.

Místo konání: Jizerské hory

Instruktor Lyžování

Licence, které Vás opravňuje k výuce lyžování ve všech typech soukromých lyžařských škol i k výuce lyžování v rámci školní TV. Výuka garantována nejzkušenějšími republikovými školiteli.

Místo konání: Jizerské hory

Instruktor Sklaního lezení

Obsahem kurzu je výuka specifických dovedností, aplikace základní metodiky a didaktiky skalního lezení včetně teorie Předpokládá se přiměřená úroveň základních lezeckých dovedností a znalostí /lezení na úrovni V st. UIAA, zákl. lanové techniky atd./.

Instruktor Vodní turistiky

Kurz zaměřen na výuku pro instruktáž k sjíždění divoké řeky na raftu, kanoi a kajaku. Podmínkou je zvládnutí praktických dovedností na výše uvedených typech lodí (znalost teorie a metodiky).